Energa Sailing Cup – Puchar Dziwnowa 2016 r,

Zawiadomienie o Regatach „Puchar Lata” w klasach L`Equipe – eliminacje do Mistrzostw Europy, klasa OPP gr. B, UKS
2 czerwca 2016
Energa Sailing Cup – Puchar Trzech Ryb Sezon 2016 r.
19 czerwca 2016

Energa Sailing Cup – Puchar Dziwnowa 2016 r,

W dniach 3-5.06.2016 r. rozegrano trzecią imprezę z cyklu Sailing Cup, będące jednocześnie ostatnią eliminacją krajową do mistrzostw świata i Europy dla zawodników klasy Optimist.

Pierwszego dnia Pucharu Dziwnowa waitr był bardzo fajny między 8 a 13,5 kn więc nie za dużo nie za mało, fale cudowne jak dla mnie. Chłopakom chyba trochę mniej się podobały. Rozegrano 3 wyścigi. Szkoda, że na dzień dobry w pierwszym wyścigu Adam i Igor zaliczyli po UFD. Ale to świadczy o tym, że walczą na starcie a to mnie cieszy, bo bywa z tym elementem różnie. Drugiego dnia w porcie byliśmy dopiero po 17, ale warto było, bo każdy z chłopaków zaliczył co najmniej jeden bardzo dobry wyścig. Rafał był 2 i walczył do końca o zwycięstwo, Bartek 8, Michał 11, Adam 17, Marcel 25 i Igor niestety w najlepszym wyścigu miał czarną flagę – szkoda bo to drugi falstart, ale była walka na starcie i dlatego to może się zdarzyć. Do złotej grupy awansowali Rafał i Adam.
Obserwowaliśmy najlepszych jak sobie radzą z morskim pływaniem i jest na co patrzeć :-). Jeszcze musimy się trochę pouczyć i zresztą nie tylko my. Dziękujemy za Wasze wsparcie i lajki :-). Dziękujemy za trzymanie kciuków bez których pewnie tak dobrze by mam nie poszło. Panowie spisali się dobrze, choć ostatniego dnia, kiedy to Pola z 34 kg wygrała wyścig a na część lekko uniosła ręce, mi ręce opadły. Będziemy nad tym pracować!!!
Wac z Grupą A.

wyniki Puchar Dziwnowa Sezon 2016, grupa A