Nauticus Cup : Mistrzostwa Województwa Warmińsko -Mazurskiego
17 października 2017
Gala PZŻ: Kadra Narodowa 2018
3 grudnia 2017

Dnia 22.10.2017 na Jeziorze Kortowskim odbyły się ostatnie regaty z cyklu Pucharu Olsztyna.
Były to ostatnie regaty w sezonie i decydowały o klasyfikacji końcowej w całym cyklu.
W tych regatach 2 miejsce ogólnie i 1 z dziewczyn zajęła Marta Chomik, natomiast 3 miejsce zajął Michał Karnacewicz. Bardzo dobrze spisał się również nasz dziewięciolatek Mikołaj Głąb, który zajął 4 miejsce.
W klasyfikacji końcowej Nauticus YC Olsztyn zajął 2 miejsce w klasyfikacji klubów. Z niewielką stratą do pierwszego. Marta Chomik wygrała w klasyfikacji dziewcząt, a Filip Rostek zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Tuż za podium na 4 miejscu uplasował się Kacper Warywoda.
Brawa dla tych co żeglowali najszybciej, ale nie zapomnijmy o jeszcze większych brawach dla wszystkich, który dziś reprezentowali nasz klub. Udało im się wygrać z wodą, wiatrem i wszechobecnym zimnem. Wszyscy ukończyli dziś wszystkie wyścigi za co należy im się ogromny szacunek!!!