Zakończenie sezonu 2017

Gala PZŻ: Kadra Narodowa 2018
3 grudnia 2017
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
26 grudnia 2017

Zakończenie sezonu 2017

Za nami kolejny sezon żeglarski.

03 grudnia 2017 w Parku Naukowo-Technologicznym podsumowaliśmy mijający sezon, który był bardzo udany dla Nauticusa. Nauticus obchodził okrągłą rocznicę, już od 10 lat szkolimy dzieci i młodzież z pasją. W tym sezonie odbywało się szkolenie dzieci w klasach Optymist A, B, szkółka UKS, L’equipe oraz 420.  Od tego roku rozpoczęliśmy również szkolenie w dwóch klasach juniorskich Laser oraz 29er. Podczas zakończenia zawodnicy otrzymali od

znaczenia oraz upominki za osiągnięcia sportowe. Podziękowaliśmy również wszystkim sponsorom oraz osobom wspierającym, których pomoc była nieoceniona.

W tym roku wręczona została również nagroda specjalna FairPlay dla Kacpra Warywody za sportowe zachowanie podczas cyklu Regat o Puchar Olsztyna.

Nasz klub nie mógłby istnieć również dzięki rodzicom naszych zawodników. Serdecznie dziękujemy za pozytywne zaangażowanie w życie naszego klubu. W tym roku nagrodę KORowca roku otrzymał Piotr Wiśniewski. Gratulacje!

Po oficjalnym zakończeniu był czas na słodki poczęstunek oraz rozmowy.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom, trenerom, oraz osobom, które nas wspierały w tym sezonie. Bardzo dziękujemy za przybycie!

Z pełną energią i zmotywowani rozpoczynamy przygotowania do następnego sezonu.