Ferie zimowe w Nauticusie

Zajęcia w klasach żeglarskich w sezonie zimowym.
27 stycznia 2018
Półzimowisko 2018
7 lutego 2018

Ferie zimowe w Nauticusie

W drugim tygodniu ferii : 29.01-03.02 w naszym klubie zorganizowane było półzimowisko, które było współfinansowane prze Gminę Olsztyn. W feriach wzięło udział 30 zawodników z naszego klubu. Chociaż pogoda nie była łaskawa, udało nam się spędzić ten tydzień jak najbardziej aktywnie i w doskonałych humorach. Uczestniczyliśmy w zajęciach terenowych, na basenie, na sali gimnastycznej, podczas zajęć teoretycznych poznawaliśmy tajniki żeglarstwa,  byliśmy również w aquaparku, na łyżwach i odwiedziliśmy lotnisko. Całe półzimowisko zakończyliśmy wspólnym ogniskiem, gdzie mogliśmy zjeść ciepłą kiełbaskę i przepyszną grochówkę!

Dziękujemy wszystkim za obecność i super zabawę!

 

 

Wrzucamy zdjęcia pokazujące co robiliśmy 

 

Więcej zdjęć w galerii :

Półzimowisko 2018