Uroczyste pożegnanie , podziękowanie prezesowi Mariuszowi Goryszewskiemu

Zawodnicy ze szkółki na wodzie
25 kwietnia 2018
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra: Lasery Zegrze 2018 eliminacja OOM i MŚ
9 maja 2018

Uroczyste pożegnanie , podziękowanie prezesowi Mariuszowi Goryszewskiemu

Dnia 17 kwietnia 2018 rodzice i zawodnicy mieli okazję uczestniczyć w pięknej uroczystości, podczas której mogliśmy ostatni raz zobaczyć Mariusza Goryszewskiego jako prezesa Nauticus YC Olsztyn, nie odchodzi od nas tak całkowicie, gdyż będzie członkiem Rady Nadzorczej. Były rozmowy, tort, podziękowania, zdjęcia. Dziękujemy wszystkim za przybycie!
Mariuszowi Goryszewskiemu jeszcze raz dziękujemy za ogrom pracy jaki włożył w nasz klub przez ostatnie 7 lat! Postaramy się by dalej działał prężnie i się rozwijał ! 
Z pozdrowieniem żeglarskim : trenerzy, rodzice, zawodnicy!

 

Poniżej zdjęcia i link do filmiku, którym podziękowaliśmy Mariuszowi:

Film, który mogliśmy obejrzeć we wtorek

Film, który mogliśmy obejrzeć we wtorek. Ja również dziękuję całej załodze Nauticusa, że razem, wspólnie trenerzy, zawodnicy i rodzice mogliśmy sterować Naszym Klubem! Wszystkiego co najlepsze dla Was! Z żeglarskim pozdrowieniem MariuszMuzyka : These Days Rudimental

Opublikowany przez Nauticus YC Olsztyn 19 kwietnia 2018