PRZEZ RUCH PO ZDROWIE

Zawiadomienie NAUTICUS CUP
3 września 2019
Zawiadomienie: X Regaty NAUTICUS CUP 2020
1 września 2020

PRZEZ RUCH PO ZDROWIE

Informacja z ostatniej chwili, dotycząca uczestnictwa w zajęciach przygotowanych w ramach tegorocznej edycji programu Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej: Przez ruch po zdrowie – wszystkie miejsca już są zajęte.

Dziękujemy za zaufanie i tak szeroki odzew:)

————- ————- ————-
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn wraz z Miastem Olsztyn rozpoczyna kolejną edycją programu Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej pt.: Przez ruch po zdrowie upowszechnianie różnorodnych form aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży osób dorosłych i osób niepełnosprawnych. Upowszechnianie żeglarstwa wśród dzieci.
 
Upowszechnianie żeglarstwa wśród dzieci to zadanie mające na celu zorganizowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych o charakterze ciągłym dla grupy początkowej.
 
Zadanie skierowane jest do minimum 30 dzieci w wieku 6 – 11 lat z olsztyńskich szkół podstawowych. Zajęcia prowadzone będą przez 2 instruktorów.
 
W ramach zadania odbędzie się:
 
• Nauka żeglowania poprzez zabawę,
 
• Zajęcia rozwijające sprawność fizyczną ułatwiającą uprawianie żeglarstwa.
 
 
Zadanie jest współfinansowane przez Miasto Olsztyn.
 
Zajęcia są bezpłatne.
 
 
Proszę o przesyłanie zgłoszeń na adres waclaw.szukiel@nauticus.pl.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
 
Zajęcia będą prowadzone w terminie 24-30 sierpnia przez 8 godzin – 8,00-16,00. W trakcie przewidziana jest przerwa na posiłek/obiad. Można przygotować podopiecznym coś w domu możliwe jest również wykupienie obiadu w Tawernie Warmińskiej – koszt to 25 zł posiłek (7dni x25=175 zł). Proszę o informację kto byłby chętny do wykupienia obiadów.
 
 
Po zakończeniu projektu, uczestnicy będą mogli nadal uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez olsztyńskie kluby żeglarskie.
 
 
 
Pozdrawiam serdecznie
 
 
Wacław Szukiel